Home

vârf sulf Se inrautateste rezultat handbal olanda norvegia Regină Respingător Nu face

VIDEO | Olanda - România 31-30, la Campionatul Mondial de Handbal 2021.  Înfrângere pentru tricolore la primul meci în grupa principală. Clasamentul
VIDEO | Olanda - România 31-30, la Campionatul Mondial de Handbal 2021. Înfrângere pentru tricolore la primul meci în grupa principală. Clasamentul

VIDEO | Norvegia, campioană europeană la handbal feminin! A învins  Danemarca în finală, scor 27-25
VIDEO | Norvegia, campioană europeană la handbal feminin! A învins Danemarca în finală, scor 27-25

CM HANDBAL // Spania-Norvegia 28-22 » Incredibil! Ibericele au umilit  Norvegia și joacă finala Mondialului cu Olanda
CM HANDBAL // Spania-Norvegia 28-22 » Incredibil! Ibericele au umilit Norvegia și joacă finala Mondialului cu Olanda

România, învinsă dramatic de Olanda la Campionatul Mondial de handbal  feminin - spotmedia.ro
România, învinsă dramatic de Olanda la Campionatul Mondial de handbal feminin - spotmedia.ro

Norvegia a distrus Olanda, iar România e liderul grupei cu un meci înainte  de semifinale | Digi24
Norvegia a distrus Olanda, iar România e liderul grupei cu un meci înainte de semifinale | Digi24

Norvegia e noua campioană mondială la handbal feminin, după blockbuster-ul  cu Franța, scor 29-22 | Sport.ro
Norvegia e noua campioană mondială la handbal feminin, după blockbuster-ul cu Franța, scor 29-22 | Sport.ro

Ce urmează pentru România după înfrângerea cu Norvegia la Campionatul  Mondial de Handbal. Program și calcule - Eurosport
Ce urmează pentru România după înfrângerea cu Norvegia la Campionatul Mondial de Handbal. Program și calcule - Eurosport

EHF EURO 2022 | Norvegia, regina Europei la handbal! Danemarca, răpusă în  finală după o revenire spectaculoasă - Eurosport
EHF EURO 2022 | Norvegia, regina Europei la handbal! Danemarca, răpusă în finală după o revenire spectaculoasă - Eurosport

CAMPIONATUL MONDIAL DE HANDBAL // Campioana mondială, Franța, eliminată »  Olanda bate Norvegia, Rusia câștigă cu Suedia! Cum arată grupele principale
CAMPIONATUL MONDIAL DE HANDBAL // Campioana mondială, Franța, eliminată » Olanda bate Norvegia, Rusia câștigă cu Suedia! Cum arată grupele principale

Scoruri live Olanda F, rezultate și program meciuri | Handbal, Europa

Adversarele de la Euro în mare formă! Olanda a zdrobit Norvegia, Franța  victorie cu Polonia - Eurosport
Adversarele de la Euro în mare formă! Olanda a zdrobit Norvegia, Franța victorie cu Polonia - Eurosport

Scoruri live Olanda, rezultate și program meciuri | Handbal, Europa

Campionatul Mondial de handbal feminin 2021. Franța – Norvegia 22-29.  Nordicele, campioane după o revenire incredibilă în finală - Fanatik.ro
Campionatul Mondial de handbal feminin 2021. Franța – Norvegia 22-29. Nordicele, campioane după o revenire incredibilă în finală - Fanatik.ro

Campionatul Mondial de Handbal Feminin | Germania, performera zilei a  patra! Norvegia, Muntenegru și Suedia au câștigat meciuri tari și sunt  aproape calificate în Main Round. Angola a produs surpriza
Campionatul Mondial de Handbal Feminin | Germania, performera zilei a patra! Norvegia, Muntenegru și Suedia au câștigat meciuri tari și sunt aproape calificate în Main Round. Angola a produs surpriza

Olanda – România 29-28. Înfrângere dramatică pentru "tricolore" în faţa  fostei campioane mondiale. Dumanska a urlat de durere după ce s-a izbit de  bară - Antena Sport
Olanda – România 29-28. Înfrângere dramatică pentru "tricolore" în faţa fostei campioane mondiale. Dumanska a urlat de durere după ce s-a izbit de bară - Antena Sport

Handbal feminin: Norvegia, campioană europeană! România - locul 12; Neagu -  cel mai bun inter stânga | TVR.RO
Handbal feminin: Norvegia, campioană europeană! România - locul 12; Neagu - cel mai bun inter stânga | TVR.RO

A doua finalistă de la CE Handbal Feminin - Naționala care a spulberat tot  în grupe a fost surclasată - HotNews.ro
A doua finalistă de la CE Handbal Feminin - Naționala care a spulberat tot în grupe a fost surclasată - HotNews.ro

CM Handbal (f): Franța și Rusia, în sferturi / Olanda, Norvegia și Suedia  luptă pentru ultimele locuri disponibile (Rezultate) - HotNews.ro
CM Handbal (f): Franța și Rusia, în sferturi / Olanda, Norvegia și Suedia luptă pentru ultimele locuri disponibile (Rezultate) - HotNews.ro

Campionatul Mondial Feminin / Finală suprinzătoare Olanda – Spania, vom  întâlni Muntenegru și Rusia sau Norvegia la turneul pre-olimpic – Handbal  Mania
Campionatul Mondial Feminin / Finală suprinzătoare Olanda – Spania, vom întâlni Muntenegru și Rusia sau Norvegia la turneul pre-olimpic – Handbal Mania

Olanda, Norvegia şi Suedia, victorii în grupa României, la CM de handbal  feminin
Olanda, Norvegia şi Suedia, victorii în grupa României, la CM de handbal feminin

Olanda – Germania: 13-11 la pauză. La acest scor, România este calificată  în semifinale | Digi24
Olanda – Germania: 13-11 la pauză. La acest scor, România este calificată în semifinale | Digi24

Performanță extraordinară. România învinge campioana europeană Norvegia |  Digi24
Performanță extraordinară. România învinge campioana europeană Norvegia | Digi24

Danemarca - Norvegia, marea finală de la EURO! Cele două rivale și-au  disputat trofeul de alte 4 ori - Eurosport
Danemarca - Norvegia, marea finală de la EURO! Cele două rivale și-au disputat trofeul de alte 4 ori - Eurosport

România, în afara obiectivului la Campionatul Mondial de handbal feminin!  Pe ce loc termină și când aflăm programul „sferturilor”
România, în afara obiectivului la Campionatul Mondial de handbal feminin! Pe ce loc termină și când aflăm programul „sferturilor”

Rezultate spectaculoase la Campionatul Mondial de handbal feminin |  Programul complet în grupa României - spotmedia.ro
Rezultate spectaculoase la Campionatul Mondial de handbal feminin | Programul complet în grupa României - spotmedia.ro