Home

reîntăresc vrăjitoare catalog rezultat handbal csm bucuresti echilibru război de ţesut Persoana responsabilă cu jocul sportiv

CSM București, victorie la scor cu SCM Râmnicu Vâlcea, 32-19. Cristina  Neagu, în mare formă pentru gazde
CSM București, victorie la scor cu SCM Râmnicu Vâlcea, 32-19. Cristina Neagu, în mare formă pentru gazde

Început bombă de campionat la feminin. Derby-ul Rapid – CSM București se  joacă în etapa 1! Programul complet - Eurosport
Început bombă de campionat la feminin. Derby-ul Rapid – CSM București se joacă în etapa 1! Programul complet - Eurosport

CSM București - Brest 29-30. Campioana României pierde dramatic în ultimele  secunde ale partidei | Sport.ro
CSM București - Brest 29-30. Campioana României pierde dramatic în ultimele secunde ale partidei | Sport.ro

De ce a ratat CSM calificarea? » Nu arbitrii au influențat rezultatul, ci  erorile și temerile din jocul vicecampioanei României
De ce a ratat CSM calificarea? » Nu arbitrii au influențat rezultatul, ci erorile și temerile din jocul vicecampioanei României

Esjbjerg - CSM București, rezultat final în Champions League. Cristina  Neagu, 7 goluri marcate | DCNews
Esjbjerg - CSM București, rezultat final în Champions League. Cristina Neagu, 7 goluri marcate | DCNews

Handbal (f): CSM București, eliminată din sferturile Ligii Campionilor –  Cum arată Final Four - HotNews.ro
Handbal (f): CSM București, eliminată din sferturile Ligii Campionilor – Cum arată Final Four - HotNews.ro

Rezultate și casete tehnice din Divizia A masculină – Handbal Mania

Video | CSM București - Bietigheim 28-28. ”Tigroaicele” au egalat la ultima  fază și rămân neînvinse în grupă
Video | CSM București - Bietigheim 28-28. ”Tigroaicele” au egalat la ultima fază și rămân neînvinse în grupă

Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor  Ligii Campionilor | Digi24
Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor Ligii Campionilor | Digi24

CSM Bucuresti - stiri despre CSM Bucuresti, meciuri in campionatul romanesc  de handbal si din Liga Campionilor - program, meciuri, rezultate -  Digisport.ro
CSM Bucuresti - stiri despre CSM Bucuresti, meciuri in campionatul romanesc de handbal si din Liga Campionilor - program, meciuri, rezultate - Digisport.ro

CSM București, egal nebun în Liga Campionilor cu Bietigheim

CSM București - Kristiansand 27-24. Victorie uriașă „tigroaicelor”, după o  revenire de gală!
CSM București - Kristiansand 27-24. Victorie uriașă „tigroaicelor”, după o revenire de gală!

Final uluitor în CSM București - Rapid, derby-ul handbalului românesc » A  greșit pasa decisivă din ultimele secunde și a izbucnit în plâns
Final uluitor în CSM București - Rapid, derby-ul handbalului românesc » A greșit pasa decisivă din ultimele secunde și a izbucnit în plâns

CSM București - Esbjerg, rezultat final în Liga Campionilor la handbal  feminin | DCNews
CSM București - Esbjerg, rezultat final în Liga Campionilor la handbal feminin | DCNews

Rezultate și casete tehnice din ziua a doua a turneului final al  campionatului junioarelor I – Handbal Mania
Rezultate și casete tehnice din ziua a doua a turneului final al campionatului junioarelor I – Handbal Mania

Handbalistele de la CSM Bucureşti au cucerit Cupa României

CSM Bucureşti - Rapid 27-26. Cristina Neagu a dat recital în derby-ul din  Sala Polivalentă! "Tigroaicele", victorie uriaşă în cursa spre titlu! -  Antena Sport
CSM Bucureşti - Rapid 27-26. Cristina Neagu a dat recital în derby-ul din Sala Polivalentă! "Tigroaicele", victorie uriaşă în cursa spre titlu! - Antena Sport

Handbal feminin: FTC Budapesta - CSM Bucureşti, scor 21-22, în meci amical

CSM București-Kristiansand, rezultat final | DCNews

Scoruri live CSM București F, rezultate și program meciuri | Handbal,  România
Scoruri live CSM București F, rezultate și program meciuri | Handbal, România

CSM Bucureşti a învins ŢSKA Moscova și este cu un pas în semifinalele Ligii  Campionilor | Digi24
CSM Bucureşti a învins ŢSKA Moscova și este cu un pas în semifinalele Ligii Campionilor | Digi24

CSM București, victorie la scor cu Rapid în optimile Cupei României! Echipa  lui Adi Vasile, prima sfertfinalistă - Eurosport
CSM București, victorie la scor cu Rapid în optimile Cupei României! Echipa lui Adi Vasile, prima sfertfinalistă - Eurosport