Home

inteligență superioară măsură alte petrolul farul live Interacţiune Debitor zero

Denis Alibec: "M-am săturat să fiu în umbră!". Atacantul, din nou decisiv  pentru Farul, la partida cu Petrolul
Denis Alibec: "M-am săturat să fiu în umbră!". Atacantul, din nou decisiv pentru Farul, la partida cu Petrolul

Petrolul – Farul 2-1/Plus pentru moral! – FC Petrolul

Farul Constanța - Petrolul Ploiești, Live Video Online, de la ora 20:00

LIVE Petrolul Ploiesti - Farul Constanta SuperLiga Romaniei - YouTube

Farul Constanţa - Petrolul Ploieşti 1-2. Gicu Grozav, prestaţie excelentă  sub privirile lui Gică Hagi: gol în minutul 3! - Antena Sport
Farul Constanţa - Petrolul Ploieşti 1-2. Gicu Grozav, prestaţie excelentă sub privirile lui Gică Hagi: gol în minutul 3! - Antena Sport

Gică Hagi, despre Farul - Petrolul 2-0: ”Adversarul nu a avut timp să  gândească”. Ce jucător l-a impresionat în afară de Alibec: "A pictat" -  Fanatik.ro
Gică Hagi, despre Farul - Petrolul 2-0: ”Adversarul nu a avut timp să gândească”. Ce jucător l-a impresionat în afară de Alibec: "A pictat" - Fanatik.ro

De miercuri până sâmbătă, FC Petrolul învinge canicula, trecând la ceas de  matineu! Cu Farul și Chindia, chiar mai devreme decât ora oficială de la  Liga 2! - Gazeta de Prahova FC
De miercuri până sâmbătă, FC Petrolul învinge canicula, trecând la ceas de matineu! Cu Farul și Chindia, chiar mai devreme decât ora oficială de la Liga 2! - Gazeta de Prahova FC

LIVE VIDEO ǀ Farul – Petrolul 2-0. Trupa lui Hagi îşi consolidează primul  loc în Superliga
LIVE VIDEO ǀ Farul – Petrolul 2-0. Trupa lui Hagi îşi consolidează primul loc în Superliga

Farul Constanța învinge Petrolul Ploiești, scor 2-0

Petrolul - Farul 1-3. Enes Sali închide meciul la Ploieşti. Denis Alibec,  "dublă" şi pasă de gol pentru trupa lui Gică Hagi - Antena Sport
Petrolul - Farul 1-3. Enes Sali închide meciul la Ploieşti. Denis Alibec, "dublă" şi pasă de gol pentru trupa lui Gică Hagi - Antena Sport

LIVE TEXT Farul - Petrolul, ora 20:00. Echipa lui Hagi se poate desprinde  în fruntea clasamentului
LIVE TEXT Farul - Petrolul, ora 20:00. Echipa lui Hagi se poate desprinde în fruntea clasamentului

VIDEO | Farul - Petrolul 2-0. Trupa lui Gică Hagi se distanţează la 5  puncte de locul doi
VIDEO | Farul - Petrolul 2-0. Trupa lui Gică Hagi se distanţează la 5 puncte de locul doi

Petrolul Ploiesti 1-2 Farul Constanta | Debut cu STANGUL pentru Moldovan pe  banca Petrolului! Farul a dat lovitura in prelungiri | Sport.ro
Petrolul Ploiesti 1-2 Farul Constanta | Debut cu STANGUL pentru Moldovan pe banca Petrolului! Farul a dat lovitura in prelungiri | Sport.ro

Video | Farul - Petrolul 0-0. Ocazii uriașe ale ploieștenilor, Cruceru a  fost eliminat!
Video | Farul - Petrolul 0-0. Ocazii uriașe ale ploieștenilor, Cruceru a fost eliminat!

FC Petrolul – Farul Constanța / „Lupii” vor să doboare liderul – FC Petrolul

Știri, noutăți - Pagina 23 — Farul Constanța

Farul Constanța - Petrolul Ploiești 2-0, în etapa 26 din SuperLiga. Hagi  își consolidează primul loc. Prestație stelară a lui Alibec. Video -  Fanatik.ro
Farul Constanța - Petrolul Ploiești 2-0, în etapa 26 din SuperLiga. Hagi își consolidează primul loc. Prestație stelară a lui Alibec. Video - Fanatik.ro