Home

suferi Dibuite Strainul meci halep azi program tv Ţintă În special Țipar

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

De la ce oră joacă Simona Halep primul meci la Roland Garros: programul  zilei de marți, 24 mai | Sport.ro
De la ce oră joacă Simona Halep primul meci la Roland Garros: programul zilei de marți, 24 mai | Sport.ro

Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la  Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV
Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV

Simona Halep - Anna Kalinskaya, în optimi la WTA Wasinghton

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Sorana Cîrstea

PRO TV - Serena Williams, victorie muncita in fata Simonei Halep. Ce a  declarat sportiva dupa meciul din sferturi de la US Open
PRO TV - Serena Williams, victorie muncita in fata Simonei Halep. Ce a declarat sportiva dupa meciul din sferturi de la US Open

Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si  adversarele Simonei Halep - Digi Sport
Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si adversarele Simonei Halep - Digi Sport

News Alert | Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Bad  Homburg cu 3 zile înainte de Wimbledon
News Alert | Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Bad Homburg cu 3 zile înainte de Wimbledon

Simona Halep, calificare fără emoții în turul 3 la Australian Open.  Următoarea adversară a eliminat-o pe Emma Răducanu | Digi24
Simona Halep, calificare fără emoții în turul 3 la Australian Open. Următoarea adversară a eliminat-o pe Emma Răducanu | Digi24

Simona Halep - Player Profile - Tenis - Eurosport

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea  ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24
Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24

România la US Open 2022: Halep și Cristian, eliminate în primul tur.  Gabriela Ruse, prima victorie a carierei la New York | Sport.ro
România la US Open 2022: Halep și Cristian, eliminate în primul tur. Gabriela Ruse, prima victorie a carierei la New York | Sport.ro

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci în care a  cedat doar 3 game-uri favoritei numărul 4 | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci în care a cedat doar 3 game-uri favoritei numărul 4 | Digi24

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal  făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Camila Giorgi de la US Open

Degeaba a câștigat set cu 6-0! Ce s-a întâmplat la meciul după care a fost  testată pozitiv Simona Halep | Sport.ro
Degeaba a câștigat set cu 6-0! Ce s-a întâmplat la meciul după care a fost testată pozitiv Simona Halep | Sport.ro

Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington:  “Știu că nu există perfecțiune”
Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington: “Știu că nu există perfecțiune”

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"

Simona, în „roller coaster” la primul meci de la Dubai. Calificare cu mari  emoții în sferturile de finală | Digi24
Simona, în „roller coaster” la primul meci de la Dubai. Calificare cu mari emoții în sferturile de finală | Digi24

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24