Home

A invita Serafim Oarecum grupa csm bucuresti handbal angajament formă penetrație

Victorie pentru CSM București în Liga Campionilor la handbal feminin

CSM Bucureşti, a doua victorie în grupa A a... | News.ro

Final FABULOS în CSM București - Brest! Neagu, gol dintr-o poziție  imposibilă în ultima secundă. Calcule pentru locul 1 în grupă
Final FABULOS în CSM București - Brest! Neagu, gol dintr-o poziție imposibilă în ultima secundă. Calcule pentru locul 1 în grupă

Handbal feminin: CSM Bucureşti a învins-o pe Odense în Liga Campionilor şi  rămâne lider în grupă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: CSM Bucureşti a învins-o pe Odense în Liga Campionilor şi rămâne lider în grupă | AGERPRES • Actualizează lumea.

CSM București - Brest 30-30, în etapa 13 din grupele Ligii Campionilor la  handbal feminin. Egal dramatic, iar „tigroaicele” păstrează primul loc.  Neagu, gol de excepție la ultima fază. Video - Fanatik.ro
CSM București - Brest 30-30, în etapa 13 din grupele Ligii Campionilor la handbal feminin. Egal dramatic, iar „tigroaicele” păstrează primul loc. Neagu, gol de excepție la ultima fază. Video - Fanatik.ro

CSM București se apropie de sferturile EHF Champions League! Clasamentul  grupei și programul
CSM București se apropie de sferturile EHF Champions League! Clasamentul grupei și programul

VIDEO | CSM Bucureşti - Odense, ora 19:00, în direct pe Prima Sport 1.  Primul meci tare al anului în Liga Campionilor pentru ”tigroaice”
VIDEO | CSM Bucureşti - Odense, ora 19:00, în direct pe Prima Sport 1. Primul meci tare al anului în Liga Campionilor pentru ”tigroaice”

CSM București (handbal feminin) - Wikipedia

CSM Bucuresti | Bucharest

Handbal Feminin: CSM Bucureşti A învins-o Pe Odense în Liga Campionilor şi  Rămâne Lider în Grupă — MyCTA.ro — Stiri Constanta
Handbal Feminin: CSM Bucureşti A învins-o Pe Odense în Liga Campionilor şi Rămâne Lider în Grupă — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Handbal feminin: CSM București, calificată în sferturile Ligii Campionilor,  a învins-o pe Bietigheim | TVR.RO
Handbal feminin: CSM București, calificată în sferturile Ligii Campionilor, a învins-o pe Bietigheim | TVR.RO

Liga Campionilor, handbal (f): CSM București a pierdut pe terenul  deținătoarei trofeului - HotNews.ro
Liga Campionilor, handbal (f): CSM București a pierdut pe terenul deținătoarei trofeului - HotNews.ro

Team Esbjerg - CSM Bucureşti, scor 29-30, în... | News.ro

Cine îl poate înlocui pe Adi Vasile pe banca lui CSM București. Conducerea  vrea un antrenor care să domine vestiarul | Sport.ro
Cine îl poate înlocui pe Adi Vasile pe banca lui CSM București. Conducerea vrea un antrenor care să domine vestiarul | Sport.ro

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor 2: CSM  București – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor 2: CSM București – Handbal Mania

Liga Campionilor în cifre! Bucureștiul e singurul oraș cu două echipe în  cea mai importantă competiție - Eurosport
Liga Campionilor în cifre! Bucureștiul e singurul oraș cu două echipe în cea mai importantă competiție - Eurosport

CSM București este noua campioană a României la handbal feminin! Premiera  clubului din capitală, după ce
CSM București este noua campioană a României la handbal feminin! Premiera clubului din capitală, după ce

CSM București s-a distrat cu Brest! 33-26 după 14 ore de mers

Victorie fără dubii pentru CSM București în grupele Ligii Campionilor la  handbal feminin
Victorie fără dubii pentru CSM București în grupele Ligii Campionilor la handbal feminin

Handbal feminin: CSM București a învins-o pe Odense, în Liga Campionilor,  și rămâne lider în grupă | TVR.RO
Handbal feminin: CSM București a învins-o pe Odense, în Liga Campionilor, și rămâne lider în grupă | TVR.RO

Foto | CSM București, Rapid și Dinamo și-au aflat adversarele din grupele  EHF Champions League
Foto | CSM București, Rapid și Dinamo și-au aflat adversarele din grupele EHF Champions League

Liga Campionilor. CSM București, victorie fără emoții în deplasarea de la  Brest