Home

discriminator de bază Marfuri diverse cat tine o repriza la handbal bypass La bord Deconectare

Reguli de joc - Totul despre handbal

Handbal - Wikipedia

Țările de Jos - România 29-28. Înfrângere dramatică pentru fetele lui  Florentin Pera la debutul la Euro de handbal feminin
Țările de Jos - România 29-28. Înfrângere dramatică pentru fetele lui Florentin Pera la debutul la Euro de handbal feminin

România - Macedonia de Nord, ora 19.00, la Euro 2022 de handbal feminin

Handbalul, o introducere

Handbal feminin: CS Rapid Bucureşti s-a calificat dramatic în sferturile  Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: CS Rapid Bucureşti s-a calificat dramatic în sferturile Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

România a fost învinsă dramatic de Muntenegru, la Europenele de handbal.  Drumul tricolorelor spre semifinale a fost blocat
România a fost învinsă dramatic de Muntenegru, la Europenele de handbal. Drumul tricolorelor spre semifinale a fost blocat

Tot ce trebuie să știți despre jocul de handbal! – Handbal Mania

Dinamo - Veszprem 31-31, în Liga Campionilor la handbal masculin. Elevii  lui Xavi Pascual au revenit în repriza a doua
Dinamo - Veszprem 31-31, în Liga Campionilor la handbal masculin. Elevii lui Xavi Pascual au revenit în repriza a doua

România - Olanda 20-24, în finala mică a Europeanului de handbal

România începe campania Euro 2024 cu o înfrângere în Austria, 32-36! -  Eurosport
România începe campania Euro 2024 cu o înfrângere în Austria, 32-36! - Eurosport

Naționala României de handbal feminin, calificare fără emoții la Mondial

România - Macedonia de Nord 31-23. Tricolorele lui Florentin Pera au  defilat în repriza secundă şi s-au calificat în grupele principale de la  Campionatul European
România - Macedonia de Nord 31-23. Tricolorele lui Florentin Pera au defilat în repriza secundă şi s-au calificat în grupele principale de la Campionatul European

Cât durează un Meci de Handbal - Durata, Reprize & Reguli

Video | Franța - Polonia 26-24, meciul inaugural al Campionatului Mondial  de handbal masculin. Programul complet
Video | Franța - Polonia 26-24, meciul inaugural al Campionatului Mondial de handbal masculin. Programul complet

Regulament handbal - Handbal

Mondialul de handbal feminin a început cu o ”nebunie” de meci. E uluitor ce  s-a întâmplat în repriza secundă la Spania - Argentina. Când debutează  România
Mondialul de handbal feminin a început cu o ”nebunie” de meci. E uluitor ce s-a întâmplat în repriza secundă la Spania - Argentina. Când debutează România

România - Rusia 22-28, la CE Handbal 2018. Evoluţie modestă în repriza a  doua. S-a simţit lipsa Cristinei Neagu
România - Rusia 22-28, la CE Handbal 2018. Evoluţie modestă în repriza a doua. S-a simţit lipsa Cristinei Neagu

VIDEO CE Handbal (f): România, învinsă dramatic de Muntenegru - Visul  semifinalelor s-a năruit în ultimele minute - HotNews.ro
VIDEO CE Handbal (f): România, învinsă dramatic de Muntenegru - Visul semifinalelor s-a năruit în ultimele minute - HotNews.ro