Home

Nume clasă Respinge aparate gimnastica feminina A vedea printre timbru Panoramă

Echipa feminină de gimnastică a României s-a calificat la Campionatele  Mondiale
Echipa feminină de gimnastică a României s-a calificat la Campionatele Mondiale

Poveştile mele: Mondialele de gimnastica fara echipa feminina a României

JO 2020: Larisa Iordache, aproape de finala la bârnă - Gimnasta s-a  accidentat la aterizare VIDEO - HotNews.ro
JO 2020: Larisa Iordache, aproape de finala la bârnă - Gimnasta s-a accidentat la aterizare VIDEO - HotNews.ro

Echipa feminină de gimnastică a României, argint la Europene. Larisa  Iordache, de neoprit
Echipa feminină de gimnastică a României, argint la Europene. Larisa Iordache, de neoprit

Gimnastică artistică: Echipa feminină a României a ratat calificarea în  finala Europenelor de la Munchen | AGERPRES • Actualizează lumea.
Gimnastică artistică: Echipa feminină a României a ratat calificarea în finala Europenelor de la Munchen | AGERPRES • Actualizează lumea.

CE de Gimnastică 2018 - finalele pe aparate din competiţia feminină, în  direct la TVR1 - YouTube
CE de Gimnastică 2018 - finalele pe aparate din competiţia feminină, în direct la TVR1 - YouTube

România a terminat pe locul 22 calificările la Mondialele de gimnastică în  concursul feminin. Singura alinare,
România a terminat pe locul 22 calificările la Mondialele de gimnastică în concursul feminin. Singura alinare,

Medalie de aur pentru echipa feminină de gimnastică la Campionatul European

Gimnastică - Wikipedia

Rezultatele finalelor pe aparate la CN Gimnastică feminin - Sport Clasic

CE Gimnastică (f): România, calificare în finala pe echipe de pe locul 1 şi  în alte patru finale individuale - HotNews.ro
CE Gimnastică (f): România, calificare în finala pe echipe de pe locul 1 şi în alte patru finale individuale - HotNews.ro

Retrospectiva celui mai slab an din gimnastica românească (II) - Glasul  Hunedoarei
Retrospectiva celui mai slab an din gimnastica românească (II) - Glasul Hunedoarei

Sărituri (gimnastică) - Wikiwand

JO 2020: Rusoaicele, campioane olimpice la gimnastică feminină : Europa FM

Bârnă - Wikipedia

Gimnastică feminină: Bărbosu şi Ghigoarţă,... | News.ro

Ponor ţine în viaţă gimnastica feminină! Veterana a câştigat aurul la bârnă  şi la sol, în cadrul Cupei Mondiale de la Baku | adevarul.ro
Ponor ţine în viaţă gimnastica feminină! Veterana a câştigat aurul la bârnă şi la sol, în cadrul Cupei Mondiale de la Baku | adevarul.ro

Gimnastică feminină: Sabrina Maneca Voinea,... | News.ro

CE gimnastică feminină: Larisa Iordache, medalie... | News.ro

Vești excelente din gimnastica românească feminină. Ce au realizat fetele  noastre
Vești excelente din gimnastica românească feminină. Ce au realizat fetele noastre

Echipa de gimnastică feminină a României s-a clasat pe locul 5 la  Campionatul European din Antalya şi s-a calificat la Campionatul Mondial de  la Antwerp - Antena Sport
Echipa de gimnastică feminină a României s-a clasat pe locul 5 la Campionatul European din Antalya şi s-a calificat la Campionatul Mondial de la Antwerp - Antena Sport